Imprezy integracyjne i urodziny

IMPREZY INTEGRACYJNE

Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami oraz opiekunami ze szkół i przedszkoli na imprezy integracyjne! Zapewniamy wspaniałą zabawę i odpoczynek na łonie natury 🙂 . Organizujemy pasowanie na przedszkolaka, ucznia jak również spotkania w gronie znajomych - dzieci mogą wyszaleć się Wiosce Indiańskiej, a rodzice odpocząć przy ognisku lub wziąć czynny udział w zabawach z dziećmi.

dawid przy ognisku

Program obejmuje czas zorganizowany, podczas którego dzieci pod opieką animatora zapoznają się z kulturą Indian, zwiedzają namioty tipi, biorą udział w konkurencjach indiańskich z nagrodami, malujemy barwy indiańskie na buziach, dzieci odwiedzają zwierzęta mieszkające w wiosce. Czas zorganizowany trwa 1 godzinę, dodatkowo goście mogą pozostać w Wiosce jeszcze 3 godziny - jest to czas wolny, dzieci mogą wówczas bawić się w części rekreacyjnej (dmuchańce, tyrolka, labirynty), zwiedzać samodzielnie wioskę, odwiedzać zwierzaki. Możemy również rozpalić ognisko. Goście mają do dyspozycji stoliki i ławki wewnątrz hali namiotowej.

Cena za powyższy program wynosi 15 zł/ dziecko, rodzice i opiekunowie - 5zł/ osoba.

krzak nowe dmuchańce

URODZINY

Wioska Indiańska "Topai" to wymarzone miejsce na urządzenie urodzin dla każdego dziecka. Pozwala połączyć uroczystość wraz ze zdrowym, aktywnym wypoczynkiem. Często goście urodzinowi są w różnym wieku, dlatego dobieramy zabawy tak, by wszyscy uczestnicy byli zaangażowani i mogli wspólnie się bawić. Program jest podobny jak w przypadku imprez integracyjnych (opisany powyżej).

 

Cena:

DO 15 dzieci- 300zł

Za każde dodatkowe dziecko - 15 zł

Rodzice i opiekunowie - bezpłatnie

Więcej informacji pod nr telefonu 784071207